Podsumowanie Konkursu na Logo Międzynarodowego Klubu Młodzieżowego

BartoszPomoc, Spotkania, Wsparcie, Wydarzenia

Z ogromną radością ogłaszamy zakończenie naszego wyjątkowego konkursu na logo dla Międzynarodowego Klubu Młodzieżowego, skierowanego do dzieci i młodzieży z Ukrainy. To była niezapomniana przygoda, w której młodzi artyści mieli okazję zaprezentować swoje niezwykłe talenty!

Konkurs rozpoczął się inspirującym wprowadzeniem przez Jana Kostyszaka, prezesa Stowarzyszenia na Rzecz Edukacji “Pomost”, który podkreślił znaczenie kreatywności i wyrażania siebie przez sztukę. Następnie uczestnicy wzięli udział w fascynującej grze, gdzie na podstawie opisu swoich prac mieli za zadanie odgadnąć, które logo zostało stworzone przez ich rówieśników. To była fantastyczna zabawa, pełna emocji i radosnego śmiechu, podczas której rozdawane były nagrody.

Z nieukrywaną dumą ogłaszamy, że zwycięzcą konkursu została niezwykle utalentowana Anastasiia Chabanova! Jej unikatowa i kreatywna propozycja logo zachwyciła jury oraz uczestników, zdobywając główną nagrodę – tablet. Gratulujemy Anastasiia!

Na zakończenie wydarzenia wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani wyjątkowym tortem, ozdobionym wygranym logo. Był to słodki finał pełen uśmiechów, wspólnego świętowania i dzielenia się radością z osiągnięć.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, pasję i twórczość. To dzięki Wam Międzynarodowy Klub Młodzieżowy zyskał swoje niepowtarzalne oblicze. Jesteśmy przekonani, że to logo będzie pięknie reprezentować nasz klub, będąc symbolem przyjaźni, kreatywności i wspólnych marzeń.

🎨💫 #KonkursNaLogo #MiędzynarodowyKlubMłodzieżowy #TwórczośćMłodzieży

Projekt “Klub Młodzieżowy jako Centrum Wsparcia dla Młodzieży Ukrainy w Świebodzinie” realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji “Pomost” od 1.12.2023 r. do 31.05.2024 r. , współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Wspieramy Ukrainę, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.