Klub Młodzieżowy Logo

Dnia 8 marca zorganizowaliśmy wyjątkową imprezę z okazji Dnia Kobiet. W Ukrainie Dzień Kobiet jest jedynym w swoim rodzaju świętem, do którego dzieci przygotowują się bardzo starannie.

Konkursy i zabawy, do których zaproszeni byli goście to nie tylko momenty śmiechu i wspólnych doświadczeń, ale także budowanie silnych więzi rodzinnych i wzajemnego zrozumienia. Piosenki i wiersze (po polsku i po ukraińsku) wywołały wzruszenie mam.

Wręczenie kwiatów – dla wszystkich mam i dzieci było szczególnie wzruszającym momentem. Każda mama otrzymała piękną różę i życzenia od swojego dziecka. Uściski i uśmiechy przerwało wezwanie do krojenia tortu, który zasługuje na osobne wyróżnienie. Delikatne warstwy biszkoptu przeplatane smakowitym kremem i świeżymi owocami sprawiły, że każdy kęs był prawdziwą rozkoszą dla podniebienia.

Wyjątkowe rodzinne święto w Naszym Klubie pozwoliło wszystkim gościom poczuć się przez chwilę jak w domu.

Link do strony:

https://naszpomost.pl/projekty-aktualnie-realizowane/klub-mlodziezowy-jako-centrum-wsparcia-dla-mlodziezy-ukrainy-w-swiebodzinie/realizacja/dzien-kobiet-w-klubie-mlodziezowym-w-ramach-warsztatow-miedzykulturowych/

Projekt "Klub Młodzieżowy jako Centrum Wsparcia dla Młodzieży Ukrainy w Świebodzinie" realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji "Pomost" od 1.12.2023 r. do 31.05.2024 r. , współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Wspieramy Ukrainę, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.