Klub Młodzieżowy Logo

8 marca, w magicznej atmosferze Dnia Kobiet, w Domu “Homini” odbyło się wyjątkowe spotkanie, które na długo zostanie w naszej pamięci. Klub Młodzieżowy, działający jako Centrum Wsparcia dla Młodzieży Ukrainy w Świebodzinie, zorganizował niezapomniane chwile dla Seniorów z naszego Klubu Seniora.

Wydarzenie to było wyjątkową okazją do pokazania, jak wielka jest siła współpracy międzypokoleniowej i międzykulturowej. Młodzi artyści z Ukrainy, z ogromnym zaangażowaniem i talentem, recytowali wzruszające wiersze oraz śpiewali piosenki na cześć wszystkich kobiet, co było pięknym hołdem dla płci pięknej.

Spotkanie upłynęło w atmosferze pełnej ciepła i wzajemnego zrozumienia, a wspólne śpiewy i rozmowy sprawiły, że wszyscy czuliśmy się jak jedna wielka rodzina. Nie zabrakło również słodkich przysmaków, które umiliły to spotkanie, czyniąc je jeszcze bardziej wyjątkowym.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni wszystkim uczestnikom za udział i za to, że mogliśmy wspólnie celebrować tak ważne wartości jak przyjaźń, szacunek i miłość. To były chwile pełne pozytywnych emocji, które na pewno zostaną z nami na długo.

Dziękujemy i już teraz nie możemy się doczekać kolejnych wspólnych inicjatyw !

Link do strony:

https://naszpomost.pl/projekty-aktualnie-realizowane/klub-mlodziezowy-jako-centrum-wsparcia-dla-mlodziezy-ukrainy-w-swiebodzinie/realizacja/warsztaty-miedzykulturowe-i-zajecia-z-jezyka-polskiego-spotkanie-pokolen-w-domu-homini-z-okazji-dnia-kobiet/

Projekt "Klub Młodzieżowy jako Centrum Wsparcia dla Młodzieży Ukrainy w Świebodzinie" realizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji "Pomost" od 1.12.2023 r. do 31.05.2024 r. , współfinansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu Wspieramy Ukrainę, realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.